Březen 2008

Hrůzostrashné tání ledovcu :D

29. března 2008 v 16:33 Různý články ....některý fakt cool
Hmmmmm a pak co může za tání ledovců.....

Diplůmky za 1. bleskovku :

26. března 2008 v 16:10 Bleskovky
To bysme tady taky mohli čekat do nekonečna než by mi sem někdo napsal ten 7 komík takze ......Bleskovka je ted u konce !!!!!!!!
Tady jsou diplůmky

1. bleskovka !

25. března 2008 v 16:49 Bleskovky
S tématem : Vše nej ! (Diplůmek dostává 1. 7 lidí...)
1. Co je nej na mým blogu
2. Nej zvíře
3. Nej kamoshka
4. nej jídlo
5. nej blog
6. nej ....už fakt nwm co :D
7. Co chceš na diplom ?

pixelky

25. března 2008 v 14:44 Pixelky

Jak na kluky !!!!!!!!

25. března 2008 v 14:44 Různý články ....některý fakt cool
Kluk: Je tahle židle volná?
Holka: Je, a ta moje bude taky, jestli si přisedneš.

Co nás matka naučila ????????

25. března 2008 v 14:44 Různý články ....některý fakt cool
  • Moje matka mě naučila OCENIT DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI:
    "Jestli se hodláte navzájem zabít, udělejte to laskavě venku - právě jsem uklidila!"
  • Moje matka mě naučila NÁBOŽENSTVÍ:
    "Modli se, aby to z toho koberce šlo dolů!" ¨

Shakiry životopis

25. března 2008 v 14:43 Shakira
Narození:Barranquilla, Kolumbie
Znamení:Vodnář
Životopis:
Shakira Isabel Mebarak Ripoll se narodila jako nejmladší dítě z osmi Nidia Ripollové, a Williamu Mebarakovi. Už od malinka si přála být zpěvačkou a již v osmi letech napsala svou první píseň. Od jedenácti let začala hrát na kytaru. V průběhu studia na základní škole potvrdila své nadání vítězstvím v soutěži. Na dalších soutěžích, které také vyhrála svým hlasem zapůsobila na mnoho porotců.
Její popularita v Brazílii ji donutili vydat remix písní nazpívaných portugalsky pro tamní fanoušky.
V roce 1999 vydala další album "MTV Unpluggedalbum", o rok později získala ocenění latinskoamerické Grammy Awards.Průlom podpořila také velmi povedeným klipem k písničce "Whenever, Wherever", kde se Shakira velmi svůdně prochází uprostřed pouště. Díky tomuto albu velmi výrazně zazářila také v naší republice.

Nejhorší trapasy (soutez)

25. března 2008 v 14:42 Různý články ....některý fakt cool
Můj nejhorší trapas...no fuj
1. Jednoho odpoledne jesme po škole s kámoškama šli domů. Hrozně lilo a ja jsem si všímla na kost promočeného jezevčíka. Ja jsem milovnice zvířat tak to se ví že jsem hned chtěla s kámoškama zazvonit u jejich domu aby ho vzali k sobě. Já "odvážlivec" :D jsem se vydala jako první udělala jsem jeden krok a jezevčík začal docela dost vrčet tak jsme si řekli že se asi vzdálíme, jenže podle jezevčoura už bylo pozdě bez žádnejch caviků se mi zahryz do boty a táhla jsem ho za sebou asi 3 metry kámošky za mnou se sice pohihňávali ale když se k nim příblížil tak stáli jako přibitý hřebíkama. Mno prostě děs od té doby tam tudy nechodim a stou milovnicí jsem to tak trochu změnila!!!!!!!!!!

vznik medvídka me to you

25. března 2008 v 14:42 medvidek me to you
V malé vesničce mělo jednoho dne dojít k demolici malého rodinného domku. Všechny nepotřebné věci byly vyneseny před domek a naházeny na jednu hromadu. Zřejmě jen nedopatřením se do této hromady dostal i malý hnědý medvídek. Obklopený vším harampádím zůstal zde nikým nepovšimnut mnoho týdnů. Tehdejší zima byla velmi chladná. Stále jen sněžilo, rybníky i říčky zamrzaly a lidé raději zůstávali doma v teple. Malý medvídek byl zaklíněn mezi starými matracemi a byla mu veliká zima. Byla mu dokonce tak velká zima, že se jeho hnědý kožíšek změnil na šedivý a jeho hnědý čumáček zmodral. Byl moc smutný. Na celém světě nebyl nikdo kdo by jej miloval. Až jednoho dne, když se oteplilo ho objevila malá holčička. Vyprostila jej zpod matrací a takřka si ho zamilovala. Byl tak sladký a něžný. Běžela se s ním domů pochlubit babičce. Babička ho musela na několika místech zašít a přidat malou záplatu. Malá holčička mu začla říkat tatty teddy - střapatý medvídek